1

Федерація «Комбат самозахист ІСО»

Combat ICO

Організація зареєстрована у всесвітньому спортивному просторі і має свої правила. В Україні «Комбат самозахист ІСО» представляє 15 розділів єдиноборств в легкому посиленому та повному контакті. Правила Combat self-defense ІСО дають можливість готувати окрім індивідуальних бійців спортивні команди та групи, які виконують бойові завдання у складі Державної прикордонної служби України, СБУ, МО та МВС України.Різноманіття розділів для проведення боїв дає змогу зустрічатися на татамі та рингу і спортсменам, і військовим, і співробітникам правоохоронних органів. У нас також представлені прикладні види бою: конвоювання, захист від нападу групи, захист від застосування холодної зброї різних видів, ножовий бій.

В Асоціації культивуються різні види єдиноборств як самостійно, так і в рамках нашої системи правил двобію та командних боїв ІСО. Серед спортсменів дуже багато учасників АТО та титулованих бійців.

Колектив тренерів та спортсменів цілеспрямовано приділяє увагу роботі з дітьми.

Серед наших тренерів є майстри дитячого виховання – Світлана Сліпченко заслужений тренер України по кікбоксингу, 1 Дан киокушин карате-до.

Головним тренером Асоціації «Комбат Самозахист ІСО» є відома серед спортсменів та силових структур людина – заслужений тренер України з таїландського боксу, суддя національної категорії Олександр Володимирович Сліпченко. Він готує бійців вже понад 40 років. Ця людина починала свій спортивний і бойовий шлях у спец підрозділах МВС, готуючи співробітників правоохоронних органів до бойового застосування єдиноборств. Серед його вихованців 4 заслужених майстри спорту України, 14 майстрів спорту міжнародного класу, 29 майстрів спорту України по дзю-до, таїландському боксу, карате, кікбоксінгу та рукопашному бою.

Ознайомитися детально з федерацією можна тут