Федерація “Комбат самозахист ІСО”
Поділитися в соцмережах
image_pdfЗавантажити сторінкуimage_printРоздрукувати сторінку
Combat ICO

Організація зареєстрована у всесвітньому спортивному просторі і має свої правила. В Україні «Комбат самозахист ІСО» представляє 15 розділів єдиноборств в легкому посиленому та повному контакті. Правила Combat self-defense ІСО дають можливість готувати окрім індивідуальних бійців спортивні команди та групи, які виконують бойові завдання у складі Державної прикордонної служби України, СБУ, МО та МВС України.

Різноманіття розділів для проведення боїв дає змогу зустрічатися на татамі та рингу і спортсменам, і військовим, і співробітникам правоохоронних органів. У нас також представлені прикладні види бою: конвоювання, захист від нападу групи, захист від застосування холодної зброї різних видів, ножовий бій.

В Асоціації культивуються різні види єдиноборств як самостійно, так і в рамках нашої системи правил двобію та командних боїв ІСО. Серед спортсменів дуже багато учасників АТО та титулованих бійців.

Колектив тренерів та спортсменів цілеспрямовано приділяє увагу роботі з дітьми.

Серед наших тренерів є майстри дитячого виховання – Світлана Сліпченко заслужений тренер України по кікбоксингу, 1 Дан киокушин карате-до.

Головним тренером Асоціації «Комбат Самозахист ІСО» є відома серед спортсменів та силових структур людина – заслужений тренер України з таїландського боксу, суддя національної категорії Олександр Володимирович Сліпченко. Він готує бійців вже понад 40 років. Ця людина починала свій спортивний і бойовий шлях у спец підрозділах МВС, готуючи співробітників правоохоронних органів до бойового застосування єдиноборств. Серед його вихованців 4 заслужених майстри спорту України, 14 майстрів спорту міжнародного класу, 29 майстрів спорту України по дзю-до, таїландському боксу, карате, кікбоксінгу та рукопашному бою.

Переглянути правила змагань

Ознайомитися детально з федерацією можна тут

Поясна система комбат самозахист ІСО

У Комбат самозахист версії ІСО (International Combat Organization) Sold Defence, система кваліфікацій, що свідчить про рівень майстерності спортсмена , називаються Ступенем.

Спортсмен, якому присвоюється Ступінь, має відповідний колір нашивки на поясі . Колір Нашивки символізує рівень кваліфікації. На сьогоднішній день, створена системи, що складається з 10 учнівських ступенів – від білого до червоного, 3-х інструкторських ступенів – з червоно-білого до червонувато- сірого і 2 – х ступенів – зі срібного до золотого.

Технічний нормативи в Комбат самозахист ІСО обмежуються практично 10-м ступенем. Наступними  ступенями нагороджуються спортсмени, за їх  досягнення і заслуги в Комбат самозахист ІСО.

Система поясів: 

1. Білий

2. Оранжевий

3. Жовтий

4. Зелений

5. Блакитний.

6. Синій

7. Фіолетовий

8. Коричневий

9. Чорний

10. Червоний.

11. Червоний-білий (молодший інструктор)

12. Червоно-оранжевий (інструктор)

13. Червоно-жовтий (старший інструктор)

14. Червоно-зелений (майстер)

15. Червоно-золотистий (Гранд-майстер)

Відповідна ступінь  залежить від кількості відвідуваних тренувань, техніки та виконання навичок практичного застосування знань Комбат самозахист ІСО. Атестацію учнів з 1 до 10 Ступеня приймає кваліфікована комісія сертифікованих інструкторів. З 11 до 13 Ступеня приймає кваліфікований гранд-майстер, 14-15 Ступені присвоюються за високі досягнення в розвитку та популяризації Комбат самозахист ІСО.